Osoby, które poszukują nowego stanowiska pracy bardzo często zwracają uwagę na wynagrodzenie, które jak powszechnie wiadomo odgrywa bardzo ważną rolę. Niniejszy artykuł to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które chcą dowiedzieć się, jaka praca Białystok w dzisiejszych czasach jest najbardziej dochodowa.

Praca jako Finance Manager

W dzisiejszych czasach jednym z najbardziej dochodowych stanowisk jest Finance Manager. Mowa tutaj o osobach, które zajmują się kontrolingiem i nadzorowaniem działów księgowych. Finance Manager odpowiedzialny jest także za przygotowanie budżetu na kolejny rok. Najlepsi specjaliści ds. kontrolingu mogą zarabiać ponad 6000zł brutto.

Kierownik IT

Jak łatwo się domyśleć dobrze płatna praca Białystok czeka także na stanowiskach związanych z branża komputerową. Na największe zarobki mogą liczyć przede wszystkim kierownicy IT, którzy w dużych firmach korporacyjnych mogą zarobić nawet 15 000 zł.

Główny księgowi

W Polsce bardzo dobrze radzą sobie także księgowi, których pensja z roku na rok jest coraz większa. Prowadzenie skomplikowanych rachunków rozbudowanej firmy wymaga dużej rzetelności i odporności na stres, dlatego też zarobki są bardzo wysokie. Doświadczony księgowy może zarobić nawet 9000 zł.

Kierowcy C+E

Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, ale na wysokie zarobki mogą liczyć także osoby pracujące w transporcie międzynarodowym. Kierowcy z prawem jazdy na kategorię C+E mogą zarabiać nawet powyżej 8000 zł brutto. Na największy dochód mogą liczyć osoby, które posiadają własnego tira.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *